KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088393
nr 1208 8393
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Signerad. Olja på duk, 45x36
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:23:38
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik